ORAK stavební společnost

Firma

Vítáme Vás na stránkách ORAK - stavební společnost s.r.o. . Připravili jsme pro Vás prezentaci naší společnosti s přehledným členěním činností jednotlivých středisek. Získáte velmi dobrý přehled o činnosti naší společnosti včetně fotografií z právě probíhajících realizací . Věříme, že Vás prezentace profilu naší společnosti zaujme.

Naše firma zahájila svoji činnost v roce 1992 jako sdružení fyzických osob. Již od počátku je rozdělena na dvě samostatná střediska. Středisko "kompletní dodávky staveb" , které je zaměřeno na výstavbu a rekonstrukci objektů v Brně a blízkém okolí a dále pak na středisko "obkladačských prací " jehož působnost je na území celé ČR.

Postupem času , tak jak se firma rozrůstá a zvyšuje počet zaměstnanců , se transformuje do společnosti s ručením omezeným. Naše služby se také dále rozšiřují o další činnosti , které zajišťujeme vlastními pracovníky.

Kvalita

Prvořadou prioritou naší firmy je maximální kvalita prováděných prací. Péči, kterou firma věnuje kvalitě a spokojenosti našich zákazníků dokládáváme vlastnictvím certifikátu managementu ISO 9001. Ve firmě je nastaven systém několikanásobné kontroly prováděných prací, před jejich předáním zákazníkovi. Tento způsob kontroly nám umožňuje poskytovat záruky v délce nejméně 60 měsíců od předání kompletního díla zákazníkovi. Výjimkou nejsou ani delší záruční lhůty.

Dalším a pro naši firmu velmi důležitým faktorem je péče a ochrana životního prostředí a proto máme zaveden také systém environmentálního managementu ISO 14001.Při provádění jsou používány pouze kvalitní a certifikované materiály od renomovaných výrobců stavebních hmot. Na všech našich stavbách je prováděna kontrola technologické kázně . Pracovníci naší firmy i naši stabilní subdodavatelé jsou pravidelně školení a seznamováni s novinkami na trhu stavebních hmot , zejména pak s jejich aplikací ve výstavbě.

Kompletní dodávky staveb

Provádíme kompletní dodávky všech typů staveb počínaje výstavbou rodinných domů a objektů pro bydlení , přes administrativní , výrobní a obchodní provozy až po výstavbu sportovních areálů.

Rozhodující část staveb je zajišťována vlastními pracovníky. Subdodavatelské firmy , které provádí specializované řemeslné práce s námi spolupracují již řadu let ke spokojenosti naší i našich zákazníků. Veškeré materiály používané na našich stavbách jsou výhradně od renomovaných výrobců stavebních hmot.

Úzce spolupracujeme s renomovanými projekčními kancelářemi a architektonickými ateliery. Tyto firmy zajišťují projekční a architektonické práce našim zákazníkům.

Zde Vám představujeme naše jednotlivá střediska

  • stavební výroba / kompletní dodávky staveb
  • obklady - dlažby , bazény
  • sádrokartony
  • voda , topení , plyn
  • malby , nátěry , fasády
  • stavební chemie MAPEI